شرکت خدمات ضدعفونی پاک نهاد

درخواست ضد عفونی اماکن | تماس 24 ساعته 02188403045

پاک نهاد مرجع آنلاین خدمات ضدعفونی منزل و محل کار ، ضدعفونی آپارتمان و برج ها ، شرکت ها و باشگاه های ورزشی با کمترین هزینه برای مبارزه و پیشگیری فوری از ویروس کرونا

dfgfdgfdg

مواد ضدعفونی معتبر

استفاده از مواد درجه یک و توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی جهت مقابله با کرونا

24563546

دسترسی در هر زمان و مکان

در هر زمان از شبانه روز، حتی ایام تعطیل آماده خدمت رسانی به شهروندان گرامی میباشیم

11111

نیروهای تضمین شده و متخصص

پرسنل شرکت پاک نهاد با تجیهزات و امکانات کامل فرآیند ضدعفونی سطوح را انجام خواهند داد

ضدعفونی منزل و محل کار

ضدعفونی تخصصی منزل ، خانه و محل کار

با ورود ویروس کرونا به کشور، اهمیت پرداختن به ضدعفونی منزل و محیط کار بیش از گذشته احساس می گردد. هر روزه افراد زیادی در تمامی محیط ها، با لوازم مختلفی در ارتباط اند که هر یک دارای آلودگی خاصی می باشند و میتوانند برای سلامتی ما خطرناک باشند. محیط هایی که دارای بالاترین میزان آلودگی هستند، باید برای ضدعفونی در اولویت قرار گیرند.

ضدعفونی خانه و محل کار توسط نیرو های تضمین شده و متخصص پاک نهاد با بالاترین سطح کیفیت انجام می گردد. تمامی نیروها مجهز به لباس و تجهیزات و مواد ضدعفونی استاندارد و مورد تایید وزارت بهداشت هستند . که هیچ ضرری برای محیط زیست، انسان، مواد غذایی و تجهیزات ندارد.

اقدامات کلیدی در ضدعفونی خانه و محل کار

یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا که دلمشغولی این روزهای خیلی از ماها است انجام اقدامات پیشگیرانه است در فضایی که احتمال وجود ویروس کرونا در همه جا می باشد مثل محل زندگی و محل کار و هر جایی که احتمال تماس مستقیم وجود دارد. در همین راستا ضدعفونی کردن خانه و محل کار می تواند بسیار مفید باشد . و شاید ضدعفونی کردن تنها راه مقابله نباشد ولی ابزار بسیار موثر و مفید است .در همین خصوص قصد داریم به طور مفصل به اقدامات پیشگیرانه جهت ضدعفونی کردن منزل ضدعفونی کردن آپارتمان و مجتمع ها برج ها به خصوص مشاعات ساختمان در برابر ویروس کوید۱۹ بپردازیم.

ضد عفونی منزل و ساختمان در پیشگیری کرونا

در خانه ماندن و ترک نکردن خانه راهکاری فوق العاده برای قطع زنجیره ابتلای افراد به ویروس کرونا است. بسیاری از افراد با استرس آلوده شدن منزل و محل زندگی این روزها مواجه هستند هر قدر هم که در خانه مانده باشیم باز ممکن است ویروس از راه هوا یا همراه خریدهایی که پیک برایتان آورده است منتقل شود با توجه به اهمیت این موضوع تیم مجرب پاک نهاد آماده سرویس دهی برای ضدعفونی منزل و محل کار و ساختمان شما میباشند .

ضدعفونی آپارتمان و برج ها در پیشگیری کرونا

مشاعات ساختمان محل هایی هستند که خیلی از ویروس ها از جمله ویروس کرونا قادر هست برای مدت زمان مختلفی بین ۹تا۷ روز بر روی سطوح باقی بمانند و می توانند عامل انتقال ویروس به افراد سالم باشد. از این رو عاقلانه است که هر چند روز یک بار اقدام به ضدعفونی آنها شود.روند ضدعفونی ساختمان به معنای ضدعفونی کلیه ساختمان و مشاعات مثل آسانسورها راه پله ها چارچوب پنجره ها درب ورودی و خروجی و هر جایی که از فلز استفاده شده باشد. و هر قسمتی که در تماس مستقیم با افراد می باشد. اما با توجه به وسعت این نواحی و نبود امکانات و مواد اولیه لازم ،  این امکان برای شهروندان نیست که دست به تمیز کردن آنها برنند. بهترین راه برای  کنترل هزینه ضدعفونی منزل و محل کار سپردن این کار به افراد ماهر با رعایت کامل اصول بهداشتی میباشد .

روند ضد عفونی و گندزدایی خانه و ساختمان

با توجه به اهمیت ضدعفونی ، پاک نهاد بر آن است که با ارائه سرویس ضد عفونی توسط محلول های مورد تایید سازمان بهداشت جهانی ، منزل و محل کار شما را عاری از هر نوع ویروس و آلودگی کند . این کار ویروس های موجود در محیط را از بین برده و تا چند ساعت مانع جذب هرگونه ویروس و باکتری می شود . انجام این کار به صورت دوره ای  کنار سایر دستورالعمل‌ها شانس ابتلا به کرونا را تا حد قابل قبولی کاهش می‌دهد .

درخواست خدمات ضدعفونی منزل

شما می توانید بعد از ثبت سفارش در سایت پاک نهاد و انتخاب نوع محیط و محلول مورد نظر برای ضدعفونی با شماره های درج شده تماس گرفته و از مشاوره متخصصین ما بهره مند شوید . روند ضدعفونی منزل و ساختمان به معنای ضدعفونی کلیه مکانهای ساختمان مانند راه پله ها ، آسانسورها ، پارکینگ ، درب ورودی و خروجی ، پشت بام و هر قسمتی از ساختمان که احتمال تماس مستقیم وجود داشته باشد است . پاک نهاد با رعایت کلیه موارد ایمنی و ضد عفونی از قبیل نیروی مجرب و دوره دیده با لباس مخصوص ضدعفونی ، ماسک و شیلد محافظ خدمات ضدعفونی منزل و محل کار شما را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند . مواردی که لازم است در حین ضدعفونی منازل کردن رعایت شود رعایت فاصله یک مترونیم از یکدیگر و ترک محل تا پایان مراحل ضد عفونی می باشد .

قیمت ضدعفونی منزل و محل کار

هزینه ضدعفونی منزل ، ساختمان یا شرکت به 2 عامل بستگی دارد :

  1. متراژ خانه ، ساختمان یا شرکت ( پارکینگ ، لابی ، راه پله ، پاگرد ، آسانسور ، پشت بام ، حیاط )
  2. نوع محلول ضد عفونی که انتخاب می کنید.

چه موادی برای ضدعفونی خانه استفاده میشود ؟

روش اول ضد عفونی با الکل ( اتانول ) :

روش اول یک محلول قوی اتانول رقیق شده با غلظت حدود ۷۰ درصد است . غلظت اتانول در حالت عادی ۹۶% است اما غلظت بالای الکل به معنی تایید بهتر آن نیست زیرا با ایجاد فعل و انفعالات در ویروس آن را در برابر الکل نفوذ ناپذیر می کند بنابراین باید رقیق شود . ویروس کرونا ساختار لیپیدی دارد که لایه ای از چربی دور آن احاطه کرده است بنابراین هر حلالی که بتواند این چربی ها را از بین ببرد برای مقابله با این ویروس مناسب است . این روشی بوده است که از سمت سازمان بهداشت جهانی نیز توصیه شده است . هزینه این محلول در تهران برای هر متر از پنج هزار و پانصد تا شش هزارو پانصد تومان می باشد .

ویدیو خدمات ضدعفونی

برای مشاوره و سفارش خدمات ضدعفونی با ما تماس بگیرید

برای مشاوره و سفارش خدمات ضدعفونی با ما تماس بگیرید

برای مشاوره و سفارش خدمات ضدعفونی با ما تماس بگیرید

برای مشاوره و سفارش خدمات ضدعفونی با ما تماس بگیرید

برای مشاوره و سفارش خدمات ضدعفونی با ما تماس بگیرید

برای مشاوره و سفارش خدمات ضدعفونی با ما تماس بگیرید

فروش تجهیزات پزشکی

-36%
ماسک سه بعدی آساک
بستن

ماسک سه بعدی آساک | بسته 25 عددی

45,000 تومان
ماسک سه بعدی
بستن

ماسک سه بعدی فست ماسک | بسته 25 عددی

100,000 تومان
-8%
ماسک دی
بستن

ماسک سه لایه دی | بسته 50 عددی

60,000 تومان
-10%
خرید ماسک 3لایه پزشکی اولتراسونیک بسته 50 عددی
بستن

ماسک سه لایه ملت بلون دار | بسته 50 عددی

45,000 تومان
-12%
ماسک جراحی بند دار مادران
بستن

ماسک سه لایه جراحی بند دار مادران | بسته 60 عددی

66,000 تومان
-5%
محلول ضدعفونی دست ویروکلیر 20 لیتری
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست ویروکلیر 20 لیتری

820,000 تومان
-5%
محلول ضدعفونی دست و سطوح ویروکلیر 20 لیتری
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح ویروکلیر 20 لیتری

760,000 تومان
-5%
محلول ضدعفونی دست سپتاتک 20 لیتری
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح سپتاتک 20 لیتری

740,000 تومان
-6%
الکل 20 لیتری
بستن

الکل طبی 96درصد 20 لیتری

850,000 تومان
-5%
محلول ضدعفونی دست ویروکلیر 4 لیتری
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست ویروکلیر 4 لیتری

185,000 تومان
-5%
محلول ضدعفونی دست و سطوح ویروکلیر 4 لیتری
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح ویروکلیر 4 لیتری

175,000 تومان
محلول ضدعفونی کننده کماکل
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست کماکل 5 لیتری

200,000 تومان

✅ اهمیت ضدعفونی منزل در پیشگیری از کرونا چقدر است ؟

با ورود ویروس کرونا به کشور، اهمیت پرداختن به ضدعفونی منزل و محیط کار بیش از گذشته احساس می گردد. هر روزه افراد زیادی در تمامی محیط ها، با لوازم مختلفی در ارتباط اند که هر یک دارای آلودگی خاصی می باشند و میتوانند برای سلامتی ما خطرناک باشند. محیط هایی که دارای بالاترین میزان آلودگی هستند، باید برای ضدعفونی در اولویت قرار گیرند.

✅ مراحل ضدعفونی خانه توسط پاک نهاد چگونه است ؟

پاک نهاد بر آن است که با ارائه سرویس ضد عفونی توسط محلول های مورد تایید سازمان بهداشت جهانی ، منزل و محل کار شما را عاری از هر نوع ویروس و آلودگی کند . این کار ویروس های موجود در محیط را از بین برده و تا چند ساعت مانع جذب هرگونه ویروس و باکتری می شود .

✅ هزینه ضدعفونی منزل و آپارتمان چقدر است ؟

پاک نهاد با ارائه خدمات ضدعفونی آپارتمان و برج ها با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت توانسته خود را از سایرین متمایز سازد اما 2 معیار مهم برای تعیین قیمت وجود دارد . 1- متراژ ساختمان 2- مواد ضدعفونی مورد استفاده

✅ چرا برای ضدعفونی منزل و محل کار به پاک نهاد اعتماد کنیم ؟

شرکت خدماتی پاک نهاد با به کارگیری نیروهای متخصص در این حوزه و همچنین استفاده از مواد ضدعفونی تایید شده تواسنته گامی مهم در پیشگیری از ویروس کرونا بردارد . همچنین پرسنل این مجموعه از چند طریق تایید صلاحیت میشوند .

Import

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید

سفارشات من

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید

لیست فروشگاه

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید

چرا به پاک نهاد اعتماد کنیم ؟

dfgfdgfdg

قیمت‌گذاری مناسب

پاک نهاد کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

11111

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

24563546

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی شرکت پاک نهاد در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

ضدعفونی منزل و محل کار با تجهیزات پیشرفته و بهداشتی توسط کارشناسان مجرب پاک نهاد.

برای ضدعفونی و ویروس زدایی محل زندگی ، محل کار و سایر اماکن می توانید با درخواست ضدعفونی منزل و محل کار  از شرکت پاک نهاد در کوتاه ترین زمان ممکن و حداقل هزینه محل مورد نظر خود را کاملا بهداشتی و استریل نمایید.

قیمت ضدعفونی منزل و سایر اماکن با توجه به متراژ ملک مورد نظر و مواد ضدعفونی مورد استفاده قابل ارزیابی می باشد.

شرکت خدمات ضدعفونی و بهداشتی پاک نهاد

ضدعفونی منزل | شرکت ضدعفونی منزل | ضدعفونی خانه | شرکت ضدعفونی خانه | ضدعفونی ساختمان | شرکت ضدعفونی ساختمان | ضدعفونی اداره | شرکت ضدعفونی ساختمان اداری | ضدعفونی سالن زیبایی | شرکت ضدعفونی سالن زیبایی | ضدعفونی برج | شرکت ضدعفونی برج | ضدعفونی آپارتمان | شرکت ضدعفونی آپارتمان | ضدعفونی ساختمان | شرکت ضدعفونی ساختمان | خدمات ضدعفونی | خدمات ضدعفونی منزل | قیمت ضدعفونی منزل | قیمت ضدعفونی | تعرفه ضدعفونی