ضدعفونی منزل

خدمات ضدعفونی منازل مسکونی

ارائه خدمات ضدعفونی و ویروس زدایی منازل و اماکن با بهترین کیفیت مواد ضدعفونی کننده و استفاده از تجهیزات پیشرفته و پمپ های الکل پاش توسط کارشناسان مجرب | تخفیف ویژه ضدعفونی منازل و اماکن از ویروس کرونا

ضدعفونی منزل به طور یکی از روش های مقابله با ایجاد آلودگی به شمار می رود. با ورود ویروس کرونا به کشور، اهمیت پرداختن به ضدعفونی منزل ، ضدعفونی خانه ، ضدعفونی آپارتماو و برج و بطور کلی تر محل زندگی بیش از گذشته احساس می گردد. در محیط منزل و هم چنین محیط های کاری، به طور مکرر هر روزه افراد در تمامی محیط ها، با لوازم مختلفی در ارتباط اند که هر یک از افراد خانواده احتمال حامل بودن آلودگی را دارند. محیط هایی که دارای بالاترین میزان آلودگی هستند، باید برای ضدعفونی ویروس کرونا در اولویت قرار گیرند.

قیمت ضدعفونی منزل

قیمت و تعرفه خدمات ضدعفونی منازل مسکونی

تعرفه قیمت ضدعفونی منازل با توجه به متراژ ملک ، جنس مواد ضدعفونی مورد استفاده متفاوت بوده و با توجه به موارد بالا محاسبه می شود.

ضدعفونی با الکل به ازای هر متر 5500 تومان

شرکت خدمات ضدعفونی منزل

پاک نهاد معتبرترین شرکت خدمات ضدعفونی منازل

شرکت خدمان نظافتی و ضدعفومی منازل و اماکن پاک نهاد با کادر مجرب و تجهیزات پیشرفته جهت ضدعفونی و ویروس زدایی منزل و سایر اماکن پر رفت و آمد

ضدعفونی سریع و فوری محل شماقیمت مناسب ارائه خدماتاستفاده از مواد ضدعفونی و شوینده درجه یک تومان

جهت سفارش خدمات ضدعفونی منزل ، خانه و ساخنمان خود با شماره 09190358585 تماس حاصل فرمایید.

ضدعفونی آپارتمان

خدمات ضدعفونی آپارتمان های مسکونی و اداری

مجری خدمات ضدعفونی و ویروس زدایی آپارتمانبا بهترین کیفیت مواد ضدعفونی کننده و استفاده از تجهیزات پیشرفته توسط کارشناسان مجرب | تخفیف ویژه ضدعفونی آپارتمان های مسکونی و اداری از ویروس کرونا

ضدعفونی آپارتمان به طور یکی از روش های مقابله با ایجاد آلودگی به شمار می رود. با ورود ویروس کرونا به کشور، اهمیت پرداختن به ضدعفونی آپارتمان ، ضدعفونی ساختمان ، ضدعفونی لابی و پارکینگ و بطور کلی تر محل زندگی بیش از گذشته احساس می گردد. در آپارتمان ها ،پارکینگ ، راهروها و پشت بام به طور مکرر هر روزه افراد در تمامی محیط ها، با لوازم مختلفی در ارتباط اند که هر یک از افراد خانواده احتمال حامل بودن آلودگی را دارند. محیط هایی که دارای بالاترین میزان آلودگی هستند، باید برای ضدعفونی ویروس کرونا در اولویت قرار گیرند.

جهت سفارش خدمات ضدعفونی آپارتمان مسکونی و اداری خود با شماره 09190358585 تماس حاصل فرمایید.

ضدعفونی ساختمان

خدمات ضدعفونی ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری

مجری خدمات ضدعفونی و ویروس زدایی ساختمانبا بهترین کیفیت مواد ضدعفونی کننده و استفاده از تجهیزات پیشرفته توسط کارشناسان مجرب | تخفیف ویژه ضدعفونی ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری از ویروس کرونا

ضدعفونی ساختمان به طور یکی از روش های مقابله با ایجاد آلودگی به شمار می رود. با ورود ویروس کرونا به کشور، اهمیت پرداختن به ضدعفونی آپارتمان ، ضدعفونی ساختمان ، ضدعفونی لابی و پارکینگ و بطور کلی تر محل های رفت و آمد بیش از گذشته احساس می گردد. در آپارتمان ها ،پارکینگ ، راهروها و پشت بام به طور مکرر هر روزه افراد در تمامی محیط ها، با لوازم مختلفی در ارتباط اند که هر یک از افراد پیرامون ما احتمال حامل بودن آلودگی را دارند. محیط هایی که دارای بالاترین میزان آلودگی هستند، باید برای ضدعفونی ویروس کرونا در اولویت قرار گیرند.

جهت سفارش ضدعفونی ساختمان مسکونی، تجاری و اداری با 09190358585 تماس حاصل فرمایید.

ضدعفونی خانه

خدمات ضدعفونی خانه و محل زندگی

ارائه خدمات ضدعفونی و ویروس زدایی خانه و اماکن با بهترین کیفیت مواد ضدعفونی کننده و استفاده از تجهیزات پیشرفته و پمپ های الکل پاش توسط کارشناسان مجرب | تخفیف ویژه ضدعفونی خانه ها و اماکن از ویروس کرونا

ضدعفونی خانه و محل زندگی به طور یکی از روش های مقابله با ایجاد آلودگی به شمار می رود. با ورود ویروس کرونا به کشور، اهمیت پرداختن به ضدعفونی منزل ، ضدعفونی خانه ، ضدعفونی آپارتمان و برج و بطور کلی تر محل زندگی بیش از گذشته احساس می گردد. در محیط خانه و هم چنین محیط های کاری، به طور مکرر هر روزه افراد در تمامی محیط ها، با لوازم مختلفی در ارتباط اند که هر یک از افراد خانواده احتمال حامل بودن آلودگی را دارند. محیط هایی که دارای بالاترین میزان آلودگی هستند، باید برای ضدعفونی ویروس کرونا در اولویت قرار گیرند.

ضدعفونی تخصصی منزل با مواد ضد کرونا

ضدعفونی منزل به طور یکی از روش های مقابله با ایجاد آلودگی به شمار می رود. با ورود ویروس کرونا به کشور، اهمیت پرداختن به ضدعفونی منزل و محیط کار بیش از گذشته احساس می گردد. در محیط منزل و هم چنین محیط های کاری، تنها سرویس بهداشتی را نباید به عنوان یک نقطه آلوده معرفی نمود. بلکه به طور مکرر هر روزه افراد در تمامی محیط ها، با لوازم مختلفی در ارتباط اند که هر یک دارای آلودگی خاصی می باشند. محیط هایی که دارای بالاترین میزان آلودگی هستند، باید برای ضدعفونی از ویروس کرونا در اولویت قرار گیرند.

سایت پاک نهاد خدمتی راه‌اندازی کرده تا افرادی که نیاز به ضدعفونی منزل، محل کار و دیگر مکان‌های عمومی دارند، بتوانند با خیال آسوده این کار را انجام دهند.  بنابراین هر زمان که برای ضدعفونی کردن محیط اطراف خود نیاز به کمک داشتید می‌توانید روی پاک نهاد حساب کنید.

ضدعفونی محل کار توسط نیرو های مطمئن و حرفه ای پاک نهاد با بالاترین سطح کیفیت انجام می گردد. تنها کافی است تا متقاضیان نسبت به اعلام تمایل برای دریافت خدمات ضدعفونی خانه از ویروس کرونا در مجموعه پاک نهاد اقدام نمایند. پاک نهاد علاوه بر خدمات  ضدعفونی منزل در خدمات ضدعفونی شرکت نیز فعالیت دارد.

هزینه ضدعفونی منزل در تهران چقدر است؟

یکی از عواملی که بر هزینه ضدعفونی منزل یا محل کار تأثیرگذار است، متراژ محیط است؛ زیرا هر چقدر محیط بزرگ‌تر باشد، محلول بیشتری برای ضدعفونی به کار می‌رود. برای مشاهده قیمت ضدعفونی منزل می‌توانید به لیست قیمت در صفحه نخست پاک نهاد مراجعه کنید. فقط توجه داشته باشید که هزینه اعلام‌شده، اجرت انجام کار به همراه هزینه مواد ضدعفونی به‌کاررفته است. همچنین تمام هزینه‌های مربوط  به ماسک، دستکش، لباس مخصوص و… به عهده شرکت پاک نهاد خواهد بود.

هزینه ضدعفونی منزل ، ساختمان یا شرکت به 2 عامل بستگی دارد :

 1. متراژ خانه ، ساختمان یا شرکت ( پارکینگ ، لابی ، راه پله ، پاگرد ، آسانسور ، پشت بام ، حیاط )
 2. نوع محلول ضد عفونی که انتخاب می کنید.

بهترین مواد ضدعفونی کننده برای ویروس کرونا

ویروس کرونا که اخیرا به ایران ورود کرده و موجب ایجاد اختلال در جامعه شده است، از جمله ویروس های بسیار خطرناک و کشنده محسوب می گردد. ضدعفونی منزل، ضد عفونی شرکت و محیط کار، ضدعفونی لباس ها و هم چنین دست و صورت مهم ترین عوامل پیشگیری کننده از ورود ویروس کرونا به بدن شناخته می شود. این ویروس هم چون دیگر ویروس های محرک، به واسطه ورود آلودگی در بدن رشد خواهد نمود.

استفاده از الکل برای ضدعفونی سطوح منزل

روش اول یک محلول قوی اتانول رقیق شده با غلظت حدود ۷۰ درصد است . غلظت اتانول در حالت عادی ۹۶% است اما غلظت بالای الکل به معنی تایید بهتر آن نیست زیرا با ایجاد فعل و انفعالات در ویروس آن را در برابر الکل نفوذ ناپذیر می کند بنابراین باید رقیق شود . ویروس کرونا ساختار لیپیدی دارد که لایه ای از چربی دور آن احاطه کرده است بنابراین هر حلالی که بتواند این چربی ها را از بین ببرد برای مقابله با این ویروس مناسب است . این روشی بوده است که از سمت سازمان بهداشت جهانی نیز توصیه شده است . هزینه این محلول در تهران برای هر متر از سه هزار و پانصد تا چهار هزارو پانصد تومان می باشد .

ویروس کرونا تا چه مدت روی سطوح باقی می ماند ؟

از زمانی که ویروس کرونا در سراسر جهان شیوع پیدا کرد نظریات متفاوتی در این باره بیان شد گفته شده که این ویروس ممکن است چند ساعت یا حتی چند روز روی سطوح باقی بمانند. مانند ویروس کرونا روی سطوح به عوامل مختلفی  رطوبت محیط ،میزان حرارت و جنس سطح بستگی دارد. بنابراین بهتر است تمام سطوح را به طور مرتب ضدعفونی و گندزدایی کنید تا از سلامت خود و خانواده تان در مقابل کرونا ویروس محافظت کرده باشید. تحقیقات جدید نشان می‌دهد کوروناویروس جدید می‌تواند تا ۹ روز روی سطوح باقی بماند و افراد را آلوده کند ضدعفونی منازل و محل کار یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا است ضدعفونی منزل و محل کار خود را با خیال راحت به گروه پاک نهاد بسپارید.

پاک نهادخدمات ضدعفونی منزل و محل کار

مشاوره با کارشناسان و درخواست نیرو : 09190358585

خدمات تخصصی ضدعفونی خانه ، محل کار ، آپارتمان ها ، برج ها ، باشگاه های ورزشی با کمترین هزینه

پیشگیری از مبتلا شدن به ویروس کرونا

چه کسانی بیشتر در خطر ابتلا به ویروس کرونا هستند ؟

شما نیز مثل افراد دیگر ممکن است دائماً این سوال را از خود بپرسید که چقدر ممکن است به ویروس کرونا مبتلا شوم برای رسیدن به پاسخ این سوال با ما همراه باشید افرادی که هر یک از موارد زیر را شامل شوند بیشتر از سایر دسته ها احتمال ابتلا به ویروس کرونا را دارند:

 1. افراد با سابقه بیماری‌های تنفسی نظیر آسم
 2.  افراد سالمند و کهنسال
 3. افرادی که با بیماران کووید ۱۹ ملاقات دیدار داشته‌اند
 4. افراد با سیستم ایمنی ضعیف
 5. بیماران عفونی به ویژه مبتلایان به اچ آی وی
 6. بیماری های مربوط به شش
 7. مبتلا به نارسایی کلیه
 8. افرادی که در یک ماه اخیر سفر کرده‌اند
 9. بیماران قلبی

سالمندان باید بیشتر از هر گروه دیگری مراقب سلامت خود باشند میزان مرگ و میر در افراد بالای ۶۵ سال بیشتر از سایر گروه‌های سنی است .حال اگر این افراد مسن سابقه بیماری‌های دیگر را نیز دارند باید مورد حمایت و مراقبت بیشتری قرار بگیرد این افراد نباید حتی برای خرید مایحتاج خود از منزل خارج شود خانواده آنها باید تمامی کارهای روزمره را برایشان تا حد امکان انجام دهند.

بهترین متخصص ضد عفونی منزل و محل کار

در کنار رعایت بهداشت فردی، اهمیت رعایت بهداشت محیطی نیز اهمیت دارد. اگر می‌خواهید ضد عفونی منزل و محیط کارتان به صورت اصولی انجام شود، می‌توانید آن را به متخصصین بسپارید.  پس از ثبت سفارش ضد عفونی منزل و محل کار در «پاک نهاد» کارشناسان مجوعه برای اعزام نیرو جهت ضدعفونی منزل ، خانه یا محل کار با شما تماس خواهند گرفت .

 

برای ضدعفونی و ویروس زدایی منزل با کجا تماس بگیریم؟

برای ضدعفونی ،ویروس زدایی و میکروب زدایی تخصصی منزل و محل زندگی خود با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید. 09190358585

هزینه و قیمت ضدعفونی کردن منزل چقدر است؟

هزینه انجام خدمات ضدعفونی سازی منازل با توجه به تعداد طبقات و متراژ ساختمان از 400هزار تومان تا 800 هزار تومان متغیر است

نحوه ضدعفونی محیط منزل توسط پاک نهاد

کارشناسان ما با پوشش کامل بهداشتی و لباس مخصوص با استفاده از تجهیزات حرفه ای و مواد شوینده و ضدعفونی کننده خارجی تمامی قسمت های منازل و آپارتمان های شما را ویروس زدایی و ضدعفونی می کنند.

خدمات ضدعفونی منزل

ضدعفونی تخصصی منزل

هزینه ضدعفونی منزل در تهران

ضدعفونی و سم زدایی منزل

نحوه ضدعفونی منزل و محل کار

ضد عفونی منزل

شرکت ضدعفونی منزل

قیمت ضدغفونی منزل