ضدعفونی منزل و محل کار

خدمات ضدعفونی منازل

پاک نهاد ارائه دهنده خدمات ضدعفونی منازل , دفتر و شرکت | خدمات ضدعفونی منازل

خدمات ضدعفونی منازل

خدمات

خدمات فوری ضد عفونی منزل و محل کار:

پژوهش‌های انجام شده بر کووید-۱۹ نشان داده که ویروس کرونا بر فلزات و سطوح پلاستیکی تا هفت روز، بر شیشه دو روز و بر پارچه و چوب یک روز دوام می‌آورد. به همین دلیل ضدعفونی کردن اماکن و وسایلی که از آن­ها استفاده می­کنیم، تا حدود زیادی می­تواند در پیشگیری از ابتلا به این ویروس موثر واقع شود. خدمات ضدعفونی منازل پاک نهاد باویروس­زدایی و ضد عفونی کردن اماکنی مثل منازل، وسایل حمل و نقل عمومی، سرویس‌های بهداشتی، دستگیره، راه‌پله، زمین و دیوارهای محل زندگی و کسب و کار، زنجیره انتقال کرونا را کاهش میدهد. این روزها به طور جدی توصیه می­شود افرادی که در مناطق و شهرهای آلوده به ویروس کرونا هستند، فقط در مواقع ضروری از خانه خارج شوند.

با فرض در خانه ماندن و قرنطینه کردن خود و نیز ممکن است ویروس از راه­های دیگری مثل جابجایی هوا یا از طریق وسایل و موادغذایی خریداری شده، به داخل خانه راه پیدا کند. پس لازم است که از امن و عاری بودن منزل از هرگونه آلودگی اطمینان داشته باشید.همچنین ممکن است شما نیز مانند افراد بسیار دیگری لازم باشد هر روز در محل کارتان حاضر شوید، بنابراین چون محیط کارتان مکانی است که بیش از هر جایی با آن در تماس هستید، اهمیت ضد عفونی کردن آن بسیار زیاد است.

خدمات ضدعفونی منازل
خدمات ضدعفونی منازل

روند ضد عفونی و گندزدایی خانه و ساختمان

ضد عفونی کردن اماکنی که بیشتر مواقع با آن­ها در تماس هستیم ممکن است با توجه به مساحت زیاد مکان­ها و زمان­بر بودن، برای ما با مشقت زیادی همراه باشد. از این رو خدمات ضدعفونی منازل پاک نهاد با اعزام نیروهای متخصص به اماکن مختلف از جمله منزل شما، در کمترین زمان هر نوع ویروس و باکتری در محیط را از بین می­برد.

برای مشاوره و درخواست نیرو با ما تماس بگیرید

02188394961 – 09128489636

 

ضدعفونی به دو روش مختلف توسط شرکت پاک نهاد

خدمات ضد عفونی خانه و ساختمان با الکل (اتانول)­­­ :­­

برای ضد عفونی خانه و ساختمان­ از محلول قوی اتانول رقیق شده با غلظت 70 درصد استفاده می­شود. غلظت الکل در حالت استاندارد اتانول 96 درصد است اما ما آن را رقیق می­کنیم زیرا الکل با غلظت خیلی بالا با ایجاد فعل و انفعالات، ویروس را در برابر الکل نفوذ ناپذیر می­کند. ویروس کرونا ساختار لیپیدی دارد که لایه­ای از چربی آن را احاطه کرده است، بنابراین هر حلالی که بتواند این چربی­ها را از بین ببرد برای مقابله با این ویروس مناسب است. این روش ,خدمات ضدعفونی منازل پاک نهاد از سمت سازمان بهداشت جهانی نیز توصیه شده است.

خدمات ضد عفونی منازل با پرکلرین یا دکونکس :

پرکلرین ماده­ای سفید رنگ با خاصیت گندزدایی است که جهت ضد عفونی آب، سبزی، میوه، ظروف، حمام، توالت و محل­های آلوده به ویروس و باکتری به کار می­رود. ضد عفونی منزل با محلول پرکلرین و دکونکس نسبت به الکل قوی­تر و گران­تر است.

پاک نهاد

خدمات ضد عفونی دفتر و شرکت

خدمات ضدعفونی دفتر نیز همانند خدمات ضدعفونی منازل است. اماکنی که در معرض عبور و مرور افراد متعدد هستند، احتمال آلوده شدن و آلوده کردن افراد را بالا می­برند. به همین خاطر ضد عفونی کردن دفتر و شرکت به این خاطر که هر روزه تعداد زیادی از افراد شاغل و ارباب رجوع در آن حضور پیدا می­کنند تا حد زیادی درصد ابتلا به انواع بیماری واگیردار از جمله کرونا را کاهش می­دهد.

ضد عفونی دفتر و شرکت با الکل (اتانول)­­­ :­­

برای ضد عفونی دفتر و شرکت­ از محلول قوی اتانول رقیق شده با غلظت 70 درصد استفاده می­شود. غلظت الکل در حالت استاندارد اتانول 96 درصد است اما ما آن را رقیق می­کنیم زیرا الکل با غلظت خیلی بالا با ایجاد فعل و انفعالات، ویروس را در برابر الکل نفوذ ناپذیر می­کند.

ویروس کرونا ساختار لیپیدی دارد که لایه­ای از چربی آن را احاطه کرده است، بنابراین هر حلالی که بتواند این چربی­ها را از بین ببرد برای مقابله با این ویروس مناسب است. این روش از سمت سازمان بهداشت جهانی نیز توصیه شده است.

ضد عفونی دفتر و شرکت با پرکلرین یا دکونکس :

پرکلرین ماده­ای سفید رنگ با خاصیت گندزدایی است که جهت ضد عفونی آب، سبزی، میوه، ظروف، حمام، توالت و محل­های آلوده به ویروس و باکتری به کار می­رود. ضد عفونی دفتر کار با محلول پرکلرین و دکونکس نسبت به الکل قوی­تر و گران­تر است.

خدمات ضدعفونی منازل

ضد عفونی کارگاه و کارخانه

در تمامی دوره­ها عوامل متعددی ایجاب می­کند که به طور دوره­ای کارگاه­ ها و کارخانه­ ها ضدعفونی شوند، با روی کار آمدن ویروس کرونا، ضرورت گندزدایی اهمیت بیشتری یافته است.

خدمات ضدعفونی منازل

از جمله دلایلی که لزوم ضد عفونی کارخانهارا افزایش می­دهند می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حفظ سلامت کارکنان
 • عدم مبتلا شدن کارکنان به بیماری­های واگیردار از جمله کرونا ویروس
 •  جلوگیری از آلودگی محصولات تولیدی
 • ارتقا کیفی و سلامت محصولات تولیدی
 • رعایت استانداردهای بهداشتی
 • حفظ اعتبار کارگاه یا کارخانه
 •   حفظ سلامت کارکنان

ضد عفونی کارگاه و کارخانه با الکل (اتانول)­­­ :­­

برای ضد عفونی کارگاه و کارخانه از محلول قوی اتانول رقیق شده با غلظت 70 درصد استفاده می­شود. غلظت الکل در حالت استاندارد اتانول 96 درصد است اما ما آن را رقیق می­کنیم زیرا الکل با غلظت خیلی بالا با ایجاد فعل و انفعالات، ویروس را در برابر الکل نفوذ ناپذیر می­کند. ویروس کرونا ساختار لیپیدی دارد که لایه­ای از چربی آن را احاطه کرده است، بنابراین هر حلالی که بتواند این چربی­ها را از بین ببرد برای مقابله با این ویروس مناسب است. این روش خدمات ضدعفونی منازل پاک نهاد از سمت سازمان بهداشت جهانی نیز توصیه شده است.

ضد عفونی کارخانه و کارگاه با پرکلرین یا دکونکس :

پرکلرین ماده­ای سفید رنگ با خاصیت گندزدایی است که جهت ضدعفونی آب، سبزی، میوه، ظروف، حمام، توالت و محل­های آلوده به ویروس و باکتری به کار می­رود. ضدعفونی کارخانه با محلول پرکلرین و دکونکس نسبت به الکل قوی­تر و گران­تر است.

خدمات ضدعفونی منازل

هزینه ضد عفونی منزل در تهران

پاک نهاد

یکی از عواملی که بر هزینه خدمات ضدعفونی منازل یا محل کار تأثیرگذار است، متراژ محیط است؛ زیرا هر چقدر محیط بزرگ‌تر باشد، محلول بیشتری برای ضد عفونی به کار می‌رود.هزینه اعلام شده توسط شرکت شامل اجرت انجام کار به همراه هزینه مواد ضد عفونی به‌کار رفته است و تمام هزینه‌های مربوط به ماسک، دستکش، لباس مخصوص و… به عهده شرکت پاک نهاد خواهد بود.

برای ضد عفونی مکان مورد نظر شما با استفاده از الکل، به ازای هر متر 4500 تومان و برای ضدعفونی با پرکلری، به ازای هر متر 5000 تومان دریافت می­گردد.بنابراین هزینه ضدعفونی منزل، ساختمان، شرکت یا کارخانه به 2 عامل متراژ و نوع محلول ضدعفونی کننده بستگی دارد.

انواع مختلف الکل

ضدعفونی با الکل:

برای ضدعفونی دست­ها و سطوحی که با آن­ها در تماس هستید توجه داشته باشید که الکلی که بتواند ضدعفونی کند و ویروس‌ها از جمله کرونا ویروس و باکتری‌ها را به وسیله‌ حل کردن چربی و پروتئین آن‌ها از بین ببرد باید خلوص بالاتر از ۷۰ درصد داشته باشد، یعنی الکلی با کمتر از ۶۰ درصد خلوص، تقریباً قابلیت ضدعفونی کردن را از دست می‌دهد

الکل طبی:

الکل سفید یا الکل طبی نوعی اتانول با کیفیت، فاقد رنگ، بوی زائد و تلخ کننده است به همین علت به آن الکل خوراکی نیز می­گویند این نوع الکل دارای خلوص ۹۶ درصد به بالا است.

اگر قصد خرید الکل طبی برای مصرف خانگی یا به صورت عمده را دارید، می­توانید برای اطلاع از قیمت الکل طبی و نیز خرید الکل ضد عفونی کننده با شرکت پاک نهاد تماس بگیرید.

الکل 70 درصد:

برای ضد عفونی کردن دست‌ها و سطوح مختلف، استفاده از الکل ۷۰ درصد و یا فرآورده‌هایی مانند ژل‌ و محلول‌ ضد عفونی کننده که حاوی این مقدار اتانول هستند، کارایی لازم را دارند.

الکل 96 درصد:

هر چه از میزان آب در اتانول بکاهیم خلوص اتانول افزایش می‌یابد. الکل 96 درصد در حقیقت همان اتانول با خلوص 96 درصد و حاوی 4 درصد آب است.

الکل صنعتی:

الکلی که در صنعت به کار گرفته می­شود، از لحاظ ماهیت هیچ تفاوتی با الکل طبی ندارد اما به منظور جلوگیری از سوء استفاده از آن­، به اتانول‌هایی با خلوص کم، موادی مانند رنگ‌های قرمز و زرد، تلخ‌کننده‌ها و حتی متانول (الکلی سمی و مضر که اثرات مخربی بر بینایی دارد و از راه پوست جذب می‌شود) می­افزایند و از آن به عنوان الکل صنعتی یاد می‌کنند.

 بنابراین در نظر داشته باشید که از الکل صنعتی برای مصارفی مثل ضدعفونی خانگی استفاده نکنید.

هزینه ضدعفونی منزل و ساختمان

ضدعفونی منزل

ضدعفونی منزل

خدمات ضدعفونی منازل مسکونی

ارائه خدمات ضدعفونی و ویروس زدایی منازل و اماکن با بهترین کیفیت مواد ضدعفونی کننده و استفاده از تجهیزات پیشرفته و پمپ های الکل پاش توسط کارشناسان مجرب | تخفیف ویژه ضدعفونی منازل و اماکن از ویروس کرونا

ضدعفونی منزل به طور یکی از روش های مقابله با ایجاد آلودگی به شمار می رود. با ورود ویروس کرونا به کشور، اهمیت پرداختن به ضدعفونی منزل ، ضدعفونی خانه ، ضدعفونی آپارتماو و برج و بطور کلی تر محل زندگی بیش از گذشته احساس می گردد. در محیط منزل و هم چنین محیط های کاری، به طور مکرر هر روزه افراد در تمامی محیط ها، با لوازم مختلفی در ارتباط اند که هر یک از افراد خانواده احتمال حامل بودن آلودگی را دارند. محیط هایی که دارای بالاترین میزان آلودگی هستند، باید برای ضدعفونی ویروس کرونا در اولویت قرار گیرند.

قیمت ضدعفونی منزل

قیمت و تعرفه خدمات ضدعفونی منازل مسکونی

تعرفه قیمت ضدعفونی منازل با توجه به متراژ ملک ، جنس مواد ضدعفونی مورد استفاده متفاوت بوده و با توجه به موارد بالا محاسبه می شود.

ضدعفونی با الکل به ازای هر متر 5500 تومان

شرکت خدمات ضدعفونی منزل

پاک نهاد معتبرترین شرکت خدمات ضدعفونی منازل

شرکت خدمان نظافتی و ضدعفومی منازل و اماکن پاک نهاد با کادر مجرب و تجهیزات پیشرفته جهت ضدعفونی و ویروس زدایی منزل و سایر اماکن پر رفت و آمد

ضدعفونی سریع و فوری محل شماقیمت مناسب ارائه خدماتاستفاده از مواد ضدعفونی و شوینده درجه یک تومان

جهت سفارش خدمات ضدعفونی منزل ، خانه و ساخنمان خود با شماره 09190358585 تماس حاصل فرمایید.

ضدعفونی آپارتمان

خدمات ضدعفونی آپارتمان های مسکونی و اداری

مجری خدمات ضدعفونی و ویروس زدایی آپارتمانبا بهترین کیفیت مواد ضدعفونی کننده و استفاده از تجهیزات پیشرفته توسط کارشناسان مجرب | تخفیف ویژه ضدعفونی آپارتمان های مسکونی و اداری از ویروس کرونا

ضدعفونی آپارتمان به طور یکی از روش های مقابله با ایجاد آلودگی به شمار می رود. با ورود ویروس کرونا به کشور، اهمیت پرداختن به ضدعفونی آپارتمان ، ضدعفونی ساختمان ، ضدعفونی لابی و پارکینگ و بطور کلی تر محل زندگی بیش از گذشته احساس می گردد. در آپارتمان ها ،پارکینگ ، راهروها و پشت بام به طور مکرر هر روزه افراد در تمامی محیط ها، با لوازم مختلفی در ارتباط اند که هر یک از افراد خانواده احتمال حامل بودن آلودگی را دارند. محیط هایی که دارای بالاترین میزان آلودگی هستند، باید برای ضدعفونی ویروس کرونا در اولویت قرار گیرند.

جهت سفارش خدمات ضدعفونی آپارتمان مسکونی و اداری خود با شماره 09190358585 تماس حاصل فرمایید.

ضدعفونی ساختمان

خدمات ضدعفونی ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری

مجری خدمات ضدعفونی و ویروس زدایی ساختمانبا بهترین کیفیت مواد ضدعفونی کننده و استفاده از تجهیزات پیشرفته توسط کارشناسان مجرب | تخفیف ویژه ضدعفونی ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری از ویروس کرونا

ضدعفونی ساختمان به طور یکی از روش های مقابله با ایجاد آلودگی به شمار می رود. با ورود ویروس کرونا به کشور، اهمیت پرداختن به ضدعفونی آپارتمان ، ضدعفونی ساختمان ، ضدعفونی لابی و پارکینگ و بطور کلی تر محل های رفت و آمد بیش از گذشته احساس می گردد. در آپارتمان ها ،پارکینگ ، راهروها و پشت بام به طور مکرر هر روزه افراد در تمامی محیط ها، با لوازم مختلفی در ارتباط اند که هر یک از افراد پیرامون ما احتمال حامل بودن آلودگی را دارند. محیط هایی که دارای بالاترین میزان آلودگی هستند، باید برای ضدعفونی ویروس کرونا در اولویت قرار گیرند.

جهت سفارش ضدعفونی ساختمان مسکونی، تجاری و اداری با 09190358585 تماس حاصل فرمایید.

ضدعفونی خانه

خدمات ضدعفونی خانه و محل زندگی

ارائه خدمات ضدعفونی و ویروس زدایی خانه و اماکن با بهترین کیفیت مواد ضدعفونی کننده و استفاده از تجهیزات پیشرفته و پمپ های الکل پاش توسط کارشناسان مجرب | تخفیف ویژه ضدعفونی خانه ها و اماکن از ویروس کرونا

ضدعفونی خانه و محل زندگی به طور یکی از روش های مقابله با ایجاد آلودگی به شمار می رود. با ورود ویروس کرونا به کشور، اهمیت پرداختن به ضدعفونی منزل ، ضدعفونی خانه ، ضدعفونی آپارتمان و برج و بطور کلی تر محل زندگی بیش از گذشته احساس می گردد. در محیط خانه و هم چنین محیط های کاری، به طور مکرر هر روزه افراد در تمامی محیط ها، با لوازم مختلفی در ارتباط اند که هر یک از افراد خانواده احتمال حامل بودن آلودگی را دارند. محیط هایی که دارای بالاترین میزان آلودگی هستند، باید برای ضدعفونی ویروس کرونا در اولویت قرار گیرند.

ضدعفونی تخصصی منزل با مواد ضد کرونا

ضدعفونی منزل به طور یکی از روش های مقابله با ایجاد آلودگی به شمار می رود. با ورود ویروس کرونا به کشور، اهمیت پرداختن به ضدعفونی منزل و محیط کار بیش از گذشته احساس می گردد. در محیط منزل و هم چنین محیط های کاری، تنها سرویس بهداشتی را نباید به عنوان یک نقطه آلوده معرفی نمود. بلکه به طور مکرر هر روزه افراد در تمامی محیط ها، با لوازم مختلفی در ارتباط اند که هر یک دارای آلودگی خاصی می باشند. محیط هایی که دارای بالاترین میزان آلودگی هستند، باید برای ضدعفونی از ویروس کرونا در اولویت قرار گیرند.

سایت پاک نهاد خدمتی راه‌اندازی کرده تا افرادی که نیاز به ضدعفونی منزل، محل کار و دیگر مکان‌های عمومی دارند، بتوانند با خیال آسوده این کار را انجام دهند.  بنابراین هر زمان که برای ضدعفونی کردن محیط اطراف خود نیاز به کمک داشتید می‌توانید روی پاک نهاد حساب کنید.

ضدعفونی محل کار توسط نیرو های مطمئن و حرفه ای پاک نهاد با بالاترین سطح کیفیت انجام می گردد. تنها کافی است تا متقاضیان نسبت به اعلام تمایل برای دریافت خدمات ضدعفونی خانه از ویروس کرونا در مجموعه پاک نهاد اقدام نمایند. پاک نهاد علاوه بر خدمات  ضدعفونی منزل در خدمات ضدعفونی شرکت نیز فعالیت دارد.

هزینه ضدعفونی منزل در تهران چقدر است؟

یکی از عواملی که بر هزینه ضدعفونی منزل یا محل کار تأثیرگذار است، متراژ محیط است؛ زیرا هر چقدر محیط بزرگ‌تر باشد، محلول بیشتری برای ضدعفونی به کار می‌رود. برای مشاهده قیمت ضدعفونی منزل می‌توانید به لیست قیمت در صفحه نخست پاک نهاد مراجعه کنید. فقط توجه داشته باشید که هزینه اعلام‌شده، اجرت انجام کار به همراه هزینه مواد ضدعفونی به‌کاررفته است. همچنین تمام هزینه‌های مربوط  به ماسک، دستکش، لباس مخصوص و… به عهده شرکت پاک نهاد خواهد بود.

هزینه ضدعفونی منزل ، ساختمان یا شرکت به 2 عامل بستگی دارد :

 1. متراژ خانه ، ساختمان یا شرکت ( پارکینگ ، لابی ، راه پله ، پاگرد ، آسانسور ، پشت بام ، حیاط )
 2. نوع محلول ضد عفونی که انتخاب می کنید.

بهترین مواد ضدعفونی کننده برای ویروس کرونا

ویروس کرونا که اخیرا به ایران ورود کرده و موجب ایجاد اختلال در جامعه شده است، از جمله ویروس های بسیار خطرناک و کشنده محسوب می گردد. ضدعفونی منزل، ضد عفونی شرکت و محیط کار، ضدعفونی لباس ها و هم چنین دست و صورت مهم ترین عوامل پیشگیری کننده از ورود ویروس کرونا به بدن شناخته می شود. این ویروس هم چون دیگر ویروس های محرک، به واسطه ورود آلودگی در بدن رشد خواهد نمود.

استفاده از الکل برای ضدعفونی سطوح منزل

روش اول یک محلول قوی اتانول رقیق شده با غلظت حدود ۷۰ درصد است . غلظت اتانول در حالت عادی ۹۶% است اما غلظت بالای الکل به معنی تایید بهتر آن نیست زیرا با ایجاد فعل و انفعالات در ویروس آن را در برابر الکل نفوذ ناپذیر می کند بنابراین باید رقیق شود . ویروس کرونا ساختار لیپیدی دارد که لایه ای از چربی دور آن احاطه کرده است بنابراین هر حلالی که بتواند این چربی ها را از بین ببرد برای مقابله با این ویروس مناسب است . این روشی بوده است که از سمت سازمان بهداشت جهانی نیز توصیه شده است . هزینه این محلول در تهران برای هر متر از سه هزار و پانصد تا چهار هزارو پانصد تومان می باشد .

ویروس کرونا تا چه مدت روی سطوح باقی می ماند ؟

از زمانی که ویروس کرونا در سراسر جهان شیوع پیدا کرد نظریات متفاوتی در این باره بیان شد گفته شده که این ویروس ممکن است چند ساعت یا حتی چند روز روی سطوح باقی بمانند. مانند ویروس کرونا روی سطوح به عوامل مختلفی  رطوبت محیط ،میزان حرارت و جنس سطح بستگی دارد. بنابراین بهتر است تمام سطوح را به طور مرتب ضدعفونی و گندزدایی کنید تا از سلامت خود و خانواده تان در مقابل کرونا ویروس محافظت کرده باشید. تحقیقات جدید نشان می‌دهد کوروناویروس جدید می‌تواند تا ۹ روز روی سطوح باقی بماند و افراد را آلوده کند ضدعفونی منازل و محل کار یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا است ضدعفونی منزل و محل کار خود را با خیال راحت به گروه پاک نهاد بسپارید.

پاک نهادخدمات ضدعفونی منزل و محل کار

مشاوره با کارشناسان و درخواست نیرو : 09190358585

خدمات تخصصی ضدعفونی خانه ، محل کار ، آپارتمان ها ، برج ها ، باشگاه های ورزشی با کمترین هزینه

پیشگیری از مبتلا شدن به ویروس کرونا

چه کسانی بیشتر در خطر ابتلا به ویروس کرونا هستند ؟

شما نیز مثل افراد دیگر ممکن است دائماً این سوال را از خود بپرسید که چقدر ممکن است به ویروس کرونا مبتلا شوم برای رسیدن به پاسخ این سوال با ما همراه باشید افرادی که هر یک از موارد زیر را شامل شوند بیشتر از سایر دسته ها احتمال ابتلا به ویروس کرونا را دارند:

 1. افراد با سابقه بیماری‌های تنفسی نظیر آسم
 2.  افراد سالمند و کهنسال
 3. افرادی که با بیماران کووید ۱۹ ملاقات دیدار داشته‌اند
 4. افراد با سیستم ایمنی ضعیف
 5. بیماران عفونی به ویژه مبتلایان به اچ آی وی
 6. بیماری های مربوط به شش
 7. مبتلا به نارسایی کلیه
 8. افرادی که در یک ماه اخیر سفر کرده‌اند
 9. بیماران قلبی

سالمندان باید بیشتر از هر گروه دیگری مراقب سلامت خود باشند میزان مرگ و میر در افراد بالای ۶۵ سال بیشتر از سایر گروه‌های سنی است .حال اگر این افراد مسن سابقه بیماری‌های دیگر را نیز دارند باید مورد حمایت و مراقبت بیشتری قرار بگیرد این افراد نباید حتی برای خرید مایحتاج خود از منزل خارج شود خانواده آنها باید تمامی کارهای روزمره را برایشان تا حد امکان انجام دهند.

بهترین متخصص ضد عفونی منزل و محل کار

در کنار رعایت بهداشت فردی، اهمیت رعایت بهداشت محیطی نیز اهمیت دارد. اگر می‌خواهید ضد عفونی منزل و محیط کارتان به صورت اصولی انجام شود، می‌توانید آن را به متخصصین بسپارید.  پس از ثبت سفارش ضد عفونی منزل و محل کار در «پاک نهاد» کارشناسان مجوعه برای اعزام نیرو جهت ضدعفونی منزل ، خانه یا محل کار با شما تماس خواهند گرفت .

 

برای ضدعفونی و ویروس زدایی منزل با کجا تماس بگیریم؟

برای ضدعفونی ،ویروس زدایی و میکروب زدایی تخصصی منزل و محل زندگی خود با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید. 09190358585

هزینه و قیمت ضدعفونی کردن منزل چقدر است؟

هزینه انجام خدمات ضدعفونی سازی منازل با توجه به تعداد طبقات و متراژ ساختمان از 400هزار تومان تا 800 هزار تومان متغیر است

نحوه ضدعفونی محیط منزل توسط پاک نهاد

کارشناسان ما با پوشش کامل بهداشتی و لباس مخصوص با استفاده از تجهیزات حرفه ای و مواد شوینده و ضدعفونی کننده خارجی تمامی قسمت های منازل و آپارتمان های شما را ویروس زدایی و ضدعفونی می کنند.

خدمات ضدعفونی منزل

ضدعفونی تخصصی منزل

هزینه ضدعفونی منزل در تهران

ضدعفونی و سم زدایی منزل

نحوه ضدعفونی منزل و محل کار

ضد عفونی منزل

شرکت ضدعفونی منزل

قیمت ضدغفونی منزل

ضدعفونی منزل و محل کار شرکت پاک نهاد

صفحه اصلی

شرکت خدمات ضدعفونی پاک نهاد

درخواست ضد عفونی اماکن | تماس 24 ساعته 02188757053

پاک نهاد مرجع آنلاین خدمات ضدعفونی منزل و محل کار ، ضدعفونی آپارتمان و برج ها ، شرکت ها و باشگاه های ورزشی با کمترین هزینه برای مبارزه و پیشگیری فوری از ویروس کرونا

dfgfdgfdg

مواد ضدعفونی معتبر

استفاده از مواد درجه یک و توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی جهت مقابله با کرونا

24563546

دسترسی در هر زمان و مکان

در هر زمان از شبانه روز، حتی ایام تعطیل آماده خدمت رسانی به شهروندان گرامی میباشیم

11111

نیروهای تضمین شده و متخصص

پرسنل شرکت پاک نهاد با تجیهزات و امکانات کامل فرآیند ضدعفونی سطوح را انجام خواهند داد

ضدعفونی منزل و محل کار

ضدعفونی تخصصی منزل ، خانه و محل کار

با ورود ویروس کرونا به کشور، اهمیت پرداختن به ضدعفونی منزل و محیط کار بیش از گذشته احساس می گردد. هر روزه افراد زیادی در تمامی محیط ها، با لوازم مختلفی در ارتباط اند که هر یک دارای آلودگی خاصی می باشند و میتوانند برای سلامتی ما خطرناک باشند. محیط هایی که دارای بالاترین میزان آلودگی هستند، باید برای ضدعفونی در اولویت قرار گیرند.

ضدعفونی خانه و محل کار توسط نیرو های تضمین شده و متخصص پاک نهاد با بالاترین سطح کیفیت انجام می گردد. تمامی نیروها مجهز به لباس و تجهیزات و مواد ضدعفونی استاندارد و مورد تایید وزارت بهداشت هستند . که هیچ ضرری برای محیط زیست، انسان، مواد غذایی و تجهیزات ندارد.

اقدامات کلیدی در ضدعفونی خانه و محل کار

یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا که دلمشغولی این روزهای خیلی از ماها است انجام اقدامات پیشگیرانه است در فضایی که احتمال وجود ویروس کرونا در همه جا می باشد مثل محل زندگی و محل کار و هر جایی که احتمال تماس مستقیم وجود دارد. در همین راستا ضدعفونی کردن خانه و محل کار می تواند بسیار مفید باشد . و شاید ضدعفونی کردن تنها راه مقابله نباشد ولی ابزار بسیار موثر و مفید است .در همین خصوص قصد داریم به طور مفصل به اقدامات پیشگیرانه جهت ضدعفونی کردن منزل ضدعفونی کردن آپارتمان و مجتمع ها برج ها به خصوص مشاعات ساختمان در برابر ویروس کوید۱۹ بپردازیم.

ضد عفونی منزل و ساختمان در پیشگیری کرونا

در خانه ماندن و ترک نکردن خانه راهکاری فوق العاده برای قطع زنجیره ابتلای افراد به ویروس کرونا است. بسیاری از افراد با استرس آلوده شدن منزل و محل زندگی این روزها مواجه هستند هر قدر هم که در خانه مانده باشیم باز ممکن است ویروس از راه هوا یا همراه خریدهایی که پیک برایتان آورده است منتقل شود با توجه به اهمیت این موضوع تیم مجرب پاک نهاد آماده سرویس دهی برای ضدعفونی منزل و محل کار و ساختمان شما میباشند .

ضدعفونی آپارتمان و برج ها در پیشگیری کرونا

مشاعات ساختمان محل هایی هستند که خیلی از ویروس ها از جمله ویروس کرونا قادر هست برای مدت زمان مختلفی بین ۹تا۷ روز بر روی سطوح باقی بمانند و می توانند عامل انتقال ویروس به افراد سالم باشد. از این رو عاقلانه است که هر چند روز یک بار اقدام به ضدعفونی آنها شود.روند ضدعفونی ساختمان به معنای ضدعفونی کلیه ساختمان و مشاعات مثل آسانسورها راه پله ها چارچوب پنجره ها درب ورودی و خروجی و هر جایی که از فلز استفاده شده باشد. و هر قسمتی که در تماس مستقیم با افراد می باشد. اما با توجه به وسعت این نواحی و نبود امکانات و مواد اولیه لازم ،  این امکان برای شهروندان نیست که دست به تمیز کردن آنها برنند. بهترین راه برای  کنترل هزینه ضدعفونی منزل و محل کار سپردن این کار به افراد ماهر با رعایت کامل اصول بهداشتی میباشد .

روند ضد عفونی و گندزدایی خانه و ساختمان

با توجه به اهمیت ضدعفونی ، پاک نهاد بر آن است که با ارائه سرویس ضد عفونی توسط محلول های مورد تایید سازمان بهداشت جهانی ، منزل و محل کار شما را عاری از هر نوع ویروس و آلودگی کند . این کار ویروس های موجود در محیط را از بین برده و تا چند ساعت مانع جذب هرگونه ویروس و باکتری می شود . انجام این کار به صورت دوره ای  کنار سایر دستورالعمل‌ها شانس ابتلا به کرونا را تا حد قابل قبولی کاهش می‌دهد .

درخواست خدمات ضدعفونی منزل

شما می توانید بعد از ثبت سفارش در سایت پاک نهاد و انتخاب نوع محیط و محلول مورد نظر برای ضدعفونی با شماره های درج شده تماس گرفته و از مشاوره متخصصین ما بهره مند شوید . روند ضدعفونی منزل و ساختمان به معنای ضدعفونی کلیه مکانهای ساختمان مانند راه پله ها ، آسانسورها ، پارکینگ ، درب ورودی و خروجی ، پشت بام و هر قسمتی از ساختمان که احتمال تماس مستقیم وجود داشته باشد است . پاک نهاد با رعایت کلیه موارد ایمنی و ضد عفونی از قبیل نیروی مجرب و دوره دیده با لباس مخصوص ضدعفونی ، ماسک و شیلد محافظ خدمات ضدعفونی منزل و محل کار شما را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند . مواردی که لازم است در حین ضدعفونی منازل کردن رعایت شود رعایت فاصله یک مترونیم از یکدیگر و ترک محل تا پایان مراحل ضد عفونی می باشد .

قیمت ضدعفونی منزل و محل کار

هزینه ضدعفونی منزل ، ساختمان یا شرکت به 2 عامل بستگی دارد :

 1. متراژ خانه ، ساختمان یا شرکت ( پارکینگ ، لابی ، راه پله ، پاگرد ، آسانسور ، پشت بام ، حیاط )
 2. نوع محلول ضد عفونی که انتخاب می کنید.

چه موادی برای ضدعفونی خانه استفاده میشود ؟

روش اول ضد عفونی با الکل ( اتانول ) :

روش اول یک محلول قوی اتانول رقیق شده با غلظت حدود ۷۰ درصد است . غلظت اتانول در حالت عادی ۹۶% است اما غلظت بالای الکل به معنی تایید بهتر آن نیست زیرا با ایجاد فعل و انفعالات در ویروس آن را در برابر الکل نفوذ ناپذیر می کند بنابراین باید رقیق شود . ویروس کرونا ساختار لیپیدی دارد که لایه ای از چربی دور آن احاطه کرده است بنابراین هر حلالی که بتواند این چربی ها را از بین ببرد برای مقابله با این ویروس مناسب است . این روشی بوده است که از سمت سازمان بهداشت جهانی نیز توصیه شده است . هزینه این محلول در تهران برای هر متر از پنج هزار و پانصد تا شش هزارو پانصد تومان می باشد .

ویدیو خدمات ضدعفونی

برای مشاوره و سفارش خدمات ضدعفونی با ما تماس بگیرید

برای مشاوره و سفارش خدمات ضدعفونی با ما تماس بگیرید

برای مشاوره و سفارش خدمات ضدعفونی با ما تماس بگیرید

برای مشاوره و سفارش خدمات ضدعفونی با ما تماس بگیرید

برای مشاوره و سفارش خدمات ضدعفونی با ما تماس بگیرید

برای مشاوره و سفارش خدمات ضدعفونی با ما تماس بگیرید

فروش تجهیزات پزشکی

-36%
ماسک سه بعدی آساک
بستن

ماسک سه بعدی آساک | بسته 25 عددی

45,000 تومان
ماسک سه بعدی
بستن

ماسک سه بعدی فست ماسک | بسته 25 عددی

100,000 تومان
-8%
ماسک دی
بستن

ماسک سه لایه دی | بسته 50 عددی

60,000 تومان
-10%
خرید ماسک 3لایه پزشکی اولتراسونیک بسته 50 عددی
بستن

ماسک سه لایه ملت بلون دار | بسته 50 عددی

45,000 تومان
-12%
ماسک جراحی بند دار مادران
بستن

ماسک سه لایه جراحی بند دار مادران | بسته 60 عددی

66,000 تومان
-5%
محلول ضدعفونی دست ویروکلیر 20 لیتری
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست ویروکلیر 20 لیتری

820,000 تومان
-5%
محلول ضدعفونی دست و سطوح ویروکلیر 20 لیتری
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح ویروکلیر 20 لیتری

760,000 تومان
-5%
محلول ضدعفونی دست سپتاتک 20 لیتری
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح سپتاتک 20 لیتری

740,000 تومان
-6%
الکل 20 لیتری
بستن

الکل طبی 96درصد 20 لیتری

850,000 تومان
-5%
محلول ضدعفونی دست ویروکلیر 4 لیتری
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست ویروکلیر 4 لیتری

185,000 تومان
-5%
محلول ضدعفونی دست و سطوح ویروکلیر 4 لیتری
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح ویروکلیر 4 لیتری

175,000 تومان
محلول ضدعفونی کننده کماکل
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست کماکل 5 لیتری

200,000 تومان

✅ اهمیت ضدعفونی منزل در پیشگیری از کرونا چقدر است ؟

با ورود ویروس کرونا به کشور، اهمیت پرداختن به ضدعفونی منزل و محیط کار بیش از گذشته احساس می گردد. هر روزه افراد زیادی در تمامی محیط ها، با لوازم مختلفی در ارتباط اند که هر یک دارای آلودگی خاصی می باشند و میتوانند برای سلامتی ما خطرناک باشند. محیط هایی که دارای بالاترین میزان آلودگی هستند، باید برای ضدعفونی در اولویت قرار گیرند.

✅ مراحل ضدعفونی خانه توسط پاک نهاد چگونه است ؟

پاک نهاد بر آن است که با ارائه سرویس ضد عفونی توسط محلول های مورد تایید سازمان بهداشت جهانی ، منزل و محل کار شما را عاری از هر نوع ویروس و آلودگی کند . این کار ویروس های موجود در محیط را از بین برده و تا چند ساعت مانع جذب هرگونه ویروس و باکتری می شود .

✅ هزینه ضدعفونی منزل و آپارتمان چقدر است ؟

پاک نهاد با ارائه خدمات ضدعفونی آپارتمان و برج ها با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت توانسته خود را از سایرین متمایز سازد اما 2 معیار مهم برای تعیین قیمت وجود دارد . 1- متراژ ساختمان 2- مواد ضدعفونی مورد استفاده

✅ چرا برای ضدعفونی منزل و محل کار به پاک نهاد اعتماد کنیم ؟

شرکت خدماتی پاک نهاد با به کارگیری نیروهای متخصص در این حوزه و همچنین استفاده از مواد ضدعفونی تایید شده تواسنته گامی مهم در پیشگیری از ویروس کرونا بردارد . همچنین پرسنل این مجموعه از چند طریق تایید صلاحیت میشوند .

Import

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید

سفارشات من

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید

لیست فروشگاه

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید

چرا به پاک نهاد اعتماد کنیم ؟

dfgfdgfdg

قیمت‌گذاری مناسب

پاک نهاد کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

11111

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

24563546

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی شرکت پاک نهاد در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

ضدعفونی منزل و محل کار با تجهیزات پیشرفته و بهداشتی توسط کارشناسان مجرب پاک نهاد.

برای ضدعفونی و ویروس زدایی محل زندگی ، محل کار و سایر اماکن می توانید با درخواست ضدعفونی منزل و محل کار  از شرکت پاک نهاد در کوتاه ترین زمان ممکن و حداقل هزینه محل مورد نظر خود را کاملا بهداشتی و استریل نمایید.

قیمت ضدعفونی منزل و سایر اماکن با توجه به متراژ ملک مورد نظر و مواد ضدعفونی مورد استفاده قابل ارزیابی می باشد.

شرکت خدمات ضدعفونی و بهداشتی پاک نهاد

ضدعفونی منزل | شرکت ضدعفونی منزل | ضدعفونی خانه | شرکت ضدعفونی خانه | ضدعفونی ساختمان | شرکت ضدعفونی ساختمان | ضدعفونی اداره | شرکت ضدعفونی ساختمان اداری | ضدعفونی سالن زیبایی | شرکت ضدعفونی سالن زیبایی | ضدعفونی برج | شرکت ضدعفونی برج | ضدعفونی آپارتمان | شرکت ضدعفونی آپارتمان | ضدعفونی ساختمان | شرکت ضدعفونی ساختمان | خدمات ضدعفونی | خدمات ضدعفونی منزل | قیمت ضدعفونی منزل | قیمت ضدعفونی | تعرفه ضدعفونی