خرید محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح | محلول و اسپری ضدعفونی کننده با برچسب سیب سلامت

محلول ضد عفونی کننده

محلول ضدعفونی

از گذشته تا به امروز انواع محلول ضد عفونی چه در مصارف بیمارستانی، چه خانگی و.. کاربرد اساسی داشته اند. اما از زمان شیوع ویروس کویید  ۱۹ و اهمیت ضدعفونی مداوم دست ها و سطوح برای ایمن بودن از این ویروس، استفاده از انواع محلول ضد عفونی رواج  بی سابقه ای بین عموم مردم پیدا کرد. حجم قابل توجهی از انواع محلول ضدعفونی صرف مصارف پزشکی و مراقبت های کادر درمان شد و روند گسترش بیماری کرونا تا جایی پیش رفت که حجم الکل موجود در کشور برای مصارف روزمره توسط مردم، رو به کاهش نهاد.

اما امروزه با همت تولیدی های مواد شیمیایی و تولید انبوه مواد ضدعفونی و حضور فعالانه شرکت های پخش تجهیزات پزشکی از جمله محلول ضدعفونی دست ایرانی به اقصی نقاط کشور، دیگر با مشکلات روزهای اول شیوع کووید 19 مواجه نیستیم. همواره در استفاده از محلول ضدعفونی شنیده ایم که درصد غلظت پایین تر از حد معمول و مصوب سازمان بهداشت جهانی و ستاد مقابله با کرونا (70درصد) خاصیتی در از بین بردن ویروس ها و از همه مهمتر کووید 19 نخواهد داشت. در نتیجه مراجعه به شرکت ها و تامین کننده های معتبر در زمینه فروش و پخش محلول ضدعفونی در تاثیرگذاری حداکثری و ایمنی کامل از ویروس کرونا بسیار ضروری و مهم است.

انواع محلول ضدعفونی

محلول ضد عفونی  به دو دسته تقسیم می شود. محلول ضد عفونی کننده ی دست و محلول ضد عفونی کننده ی سطوح؛ که در ادامه توضیحات مختصری راجع به هر کدام خواهیم داد؛ اما قبل از آن بهتر است که بدانیم به طور کلی ضد عفونی کننده ها با اینکه جنبه ی استعمال خارجی دارند و با خاصیت ضدمیکروب خود باعث نابودی باکتری ها، ویروس ها و قارچ ها می شوند و یا از رشد و پیشروی آنها جلوگیری می کنند؛ اما از هیچ کدام نمی توان به جای دیگری استفاده کرد؛ یعنی به عنوان مثال از ضد عفونی کننده ی سطوح نمی توان برای ضدعفونی دست استفاده کرد و بالعکس.

  • محلول ضد عفونی دست

  برای ضد عفونی کردن دست ها باید از محلول ها و مواد متناسب با پوست استفاده کرد. در استفاده از انواع فرآورده های آزمایشگاهی ضدعفونی دست باید به این نکته توجه داشت که کدام یک از آن ها خاصیت اثرگذاری بالاتری بر روی نابودی میکروب ها و ویروس ها دارند. برای ضدعفونی دست و پوست از میان انواع ضد عفونی کننده هایی مانند صابون، الکل و ژل ضد عفونی، بهترین گزینه آب و صابون معرفی شده است. صابون یکی از مواد ضد عفونی کننده  قوی می باشد که در هر خانه ای می توان یافت؛ اما مشکل عدم دسترسی به صابون و آب در تمامی مکان ها و شرایط و همچنین وقت گیر بودن شست و شوی دست ها با آب و صابون در شرایطی که ضدعفونی مداوم دست ها در شرایط مختلف برای پیشگیری از کرونا بسیار ضروری است، استفاده از مواد ضدعفونی دیگری، که مشکل دسترسی و زمان را برطرف کند، توصیه می شود.

الکل، ژل ضدعفونی کننده و سایر فراورده های آزمایشگاهی که حاوی افزودنی هایی برای از بین بردن بوی تند الکل و همچنین به حداقل رساندن مضرات آن برای پوست، تولید می شوند؛ از جمله ضد عفونی کننده های فوری است که دارای خاصیت قوی در کشندگی و نابودی میکروب ها و ویروس ها دارند و می توان در شرایطی که آب و صابون در دسترس نیست با استفاده از این قبیل مواد ضدعفونی، به سرعت به ضدعفونی دست ها پرداخت.

  • محلول ضدعفونی کننده سطوح

خانه ای که در آن زندگی می کنیم یا محلی که در آن کار می کنیم باید عاری از هر گونه ویروس و باکتری باشد. به منظور جلوگیری از انتشار بیماری، استفاده از محلول ضد عفونی سطوح در هر مکانی باید بطور مداوم مورد استفاده واقع شود به خصوص با وجود انواع ویروس ها، مانند آنفولانزا یا کووید 19، که خطر ابتلا به آنها جدی است. در استفاده از محلول های ضدعفونی سطوح باید نهایت دقت را در حفظ  سلامت اعضای خانه یا محل کار داشت. نوع سطحی که باید ضدعفونی شود نیز مهم است. لوازم چوبی، فلزی یا الکتریکی هر کدام حساسیت های ویژه ای در نسبت با انواع محلول ضدعفونی دارند.

  • محلول ضد عفونی دست بیمارستانی

در بیمارستان ها استفاده از محلول ضد عفونی به علت آلودگی و احتمال شیوع بیماری های واگیردار همیشه رایج بوده است. اما بعد از ورود کرونا ویروس به اوج مصرف خود رسیده است. محلول ضد عفونی دست بیمارستانی دارای انواع گوناگونی می باشد که به شکل ژل، فوم و محلول مایع مورد استفاده قرار می گیرد. ضد عفونی کننده های بیمارستانی ترکیبی از ایزوپروپیل الکل، اتانول، پروپانول است و مواد دیگری همچون گلیسیرین، پروپیل گلیکول، پلی آکریلیک اسید و اسانس می باشد.

محلول ضد عفونی کننده

مزایای محلول ضدعفونی

  • به راحتی قابل استفاده میباشد، به سرعت اثر کرده و داری ماندگاری است؛
  • مقرون به صرفه است و نیاز به شستشو ندارد؛
  • با پوست سازگاری دارد و ایجاد حساسیت نمی کند؛
  • همیشه در دسترس بوده و به سهولت قابل استفاده می باشد؛
  • محلول ضد عفونی در همه ی اماکن اعم از تمامی مراکز درمانی، آرایشگاه ها، مکان های عمومی، منازل و هتل ها، شرکت ها قابل استفاده است.
  • بر روی تمامی وسایل مورد نیاز شخصی، سطوح، لوازم الکترونیک و هر وسیله ای که امکان استفاده از محلول بر روی آن وجود داشته باشد.

قیمت محلول ضدعفونی کننده

  شرکت پاک نهاد، با دغدغه تسهیل تامین محلول ضدعفونی با قیمت واقعی و به دور از نوسان ها و تشنج های بازار محلول ضدعفونی و سایر تجهیزات پزشکی، شروع به فعالیت کرد. تلاش مجموعه پاک نهاد تهیه و گردآوری محصولات بهداشتی استاندارد و مصوب وزارت بهداشت، ستاد مقابله با کرونا و منطبق با دستورالعمل های سازمان بهداشت جهانی است تا با تلاشی حداکثری محصولات ضدعفونی و تجهیزات پزشکی منطبق با استانداردهای جهانی به دست مصرف کننده ایرانی برسد. پاک نهاد با بنیان نهادن و آماده سازی زیرساخت های ارسال محلول ضدعفونی کننده به درب منازل، سازمان ها و ادارات در تلاش است با گذری کم خطر از بحران همه گیری کرونا، در سازوکار نظام سلامت کشور نقشی، هر چند کوچک، ایفا کند.

نمایش دادن همه 24 نتیجه

Show sidebar
-5%
محلول ضدعفونی دست ویروکلیر 20 لیتری
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست ویروکلیر 20 لیتری

860,000 تومان 820,000 تومان
-5%
محلول ضدعفونی دست و سطوح ویروکلیر 20 لیتری
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح ویروکلیر 20 لیتری

800,000 تومان 760,000 تومان
-5%
محلول ضدعفونی کننده پی اس جی
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست پی اس جی 20 لیتری

740,000 تومان 700,000 تومان
-5%
محلول ضدعفونی دست سپتاتک 20 لیتری
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح سپتاتک 20 لیتری

780,000 تومان 740,000 تومان
-5%
محلول ضدعفونی دست ویروکلیر 4 لیتری
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست ویروکلیر 4 لیتری

195,000 تومان 185,000 تومان
-5%
محلول ضدعفونی دست و سطوح ویروکلیر 4 لیتری
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح ویروکلیر 4 لیتری

185,000 تومان 175,000 تومان
-7%
ضدعفونی کننده دست
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست پی اس جی 5 لیتری

220,000 تومان 205,000 تومان
-8%
محلول ضدعفونی دست سپتاتک 3 لیتری
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح سپتاتک 3 لیتری

120,000 تومان 110,000 تومان
محلول ضدعفونی چندمنظوره آنولیت اینوایرولایت Anolyte envirolyte
بستن

محلول ضدعفونی چندمنظوره آنولیت اینوایرولایت

محلول ضدعفونی کننده دست
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست پروکسان DAS

محلول ضدعفونی کننده
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست پنکل 10 لیتری

محلول ضدعفونی کننده
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست پی اس جی 10 لیتری

محلول ضدعفونی کننده دست الکلی درموسپت پلاس
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست درومسپت پلاس 4 لیتری

فروش محلول ضدعفونی کننده دست 10 لیتری
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست کماکل 10 لیتری

محلول ضد عفونی کننده کماکل (گالن ۴ لیتری)
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست کماکل 4 لیتری

محلول ضدعفونی کننده کماکل
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست کماکل 5 لیتری

خرید محلول ضدعفونی کننده
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست میکروزد 5 لیتر

محلول ضد عفونی کننده دست میکروزد اچ دی 20 لیتر
بستن

محلول ضدعفونی کننده دست میکروزد اچ دی 20 لیتر

محلول ضدعفونی کننده سطح دکونکس 5 لیتری
بستن

محلول ضدعفونی کننده سطح دکونکس 5 لیتری SURFACE AF

محلول ضدعفونی کننده سطوح
بستن

محلول ضدعفونی کننده سطوح الین 3.5 لیتری

ضد عفونی کننده آماده به مصرف کواتنول 5 لیتر
بستن

محلول ضدعفونی کننده کواتنول میکروزد 5 لیتر

ضدعفونی‌کننده ابزار و سطوح RU
بستن

محلول ضدعفونی‌کننده ابزار و سطوح پروکسان RU

محلول ضدعفونی کننده انولیت
بستن

محلول کنسانتره ضدعفونی کننده سطوح آنولیت 20 لیتری

محلول ضدعفونی کننده
بستن

محلول کنسانتره ضدعفونی کننده سطوح آنولیت 4 لیتری