فیلتر قیمت
  -36%
  ماسک سه بعدی آساک
  بستن

  ماسک سه بعدی آساک | بسته 25 عددی

  45,000 تومان
  ماسک سه بعدی
  بستن

  ماسک سه بعدی فست ماسک | بسته 25 عددی

  100,000 تومان
  -8%
  ماسک دی
  بستن

  ماسک سه لایه دی | بسته 50 عددی

  60,000 تومان
  -10%
  خرید ماسک 3لایه پزشکی اولتراسونیک بسته 50 عددی
  بستن

  ماسک سه لایه ملت بلون دار | بسته 50 عددی

  45,000 تومان
  -12%
  ماسک جراحی بند دار مادران
  بستن

  ماسک سه لایه جراحی بند دار مادران | بسته 60 عددی

  66,000 تومان
  -5%
  محلول ضدعفونی دست ویروکلیر 20 لیتری
  بستن

  محلول ضدعفونی کننده دست ویروکلیر 20 لیتری

  820,000 تومان
  -5%
  محلول ضدعفونی دست و سطوح ویروکلیر 20 لیتری
  بستن

  محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح ویروکلیر 20 لیتری

  760,000 تومان
  -5%
  محلول ضدعفونی دست سپتاتک 20 لیتری
  بستن

  محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح سپتاتک 20 لیتری

  740,000 تومان
  -6%
  الکل 20 لیتری
  بستن

  الکل طبی 96درصد 20 لیتری

  850,000 تومان
  -5%
  محلول ضدعفونی دست ویروکلیر 4 لیتری
  بستن

  محلول ضدعفونی کننده دست ویروکلیر 4 لیتری

  185,000 تومان
  -5%
  محلول ضدعفونی دست و سطوح ویروکلیر 4 لیتری
  بستن

  محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح ویروکلیر 4 لیتری

  175,000 تومان
  محلول ضدعفونی کننده کماکل
  بستن

  محلول ضدعفونی کننده دست کماکل 5 لیتری

  200,000 تومان

  خرید محلول ضدعفونی کننده

  محلول ضد عفونی کننده

  از گذشته تا به امروز انواع محلول ضد عفونی چه در مصارف بیمارستانی، چه خانگی و….. کاربرد اساسی داشته اند. اما از زمان شیوع ویروس کویید ۱۹ استفاده از انواع محلول ضد عفونی رواج قابل توجهی پیدا کرده است. استفاده از محلول ضد عفونی برای تامین سلامتی، بسیار حائز اهمیت میباشد. محلول ضد عفونی  به دو دسته تقسیم میشود.محلول ضد عفونی کننده ی دست و محلول ضد عفونی کننده ی سطوح. در کل ضد عفونی کننده ها جنبه ی استعمال خارجی دارند و اینکه از ضد عفونی کننده ی سطوح نمی توان برای دست استفاده کرد. ضد عفونی کننده ها ضد میکروب هستند که باعث نابودی باکتری ها، ویروس ها و قارچ ها می شوند و یا از رشد و پیشروی آنها جلوگیری می کنند. محلول ضد عفونی  دارای مزایای قابل توجهی میباشد. از جمله ی این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  •  به راحتی قابل استفاده میباشد، به سرعت اثر کرده و داری ماندگاری است.
  • مقرون به صرفه است و نیاز به شستشو ندارد( مانند شوینده ها)
  • با پوست سازگاری دارد و ایجاد حساسیت نمی کند.
  • همیشه در دسترس بوده و به سهولت قابل استفاده می باشد.

  محلول ضد عفونی در همه ی اماکن قابل استفاده است. تمامی مراکز درمانی، آرایشگاه ها، مکان های عمومی، منازل و هتل ها، شرکت ها . همچنین بر روی تمامی وسایل مورد نیاز شخصی، سطوح، لوازم الکترونیک و هر وسیله ای که امکان استفاده از محلول بر روی آن وجود داشته باشد.

  خرید الکل ضدعفونی کننده

  محلول ضد عفونی دست

  برای ضد عفونی کردن دست ها از هر محلولی می توان استفاده کرد. حال میخواهد یک محلول دست ساز خانگی باشد یا محلول ساخته شده در لابراتوار ها. از صابون، پودر های آنزیم دار، سرکه و وایتکس گرفته تا الکل و ژل های ضد عفونی کننده، همه گی محلول ضد عفونی دست به شمار می آیند. اما باید به این نکته توجه داشت که کدام یک از موارد نام برده شده خاصیت اثر کنندگی بالاتری بر روی نابودی میکروب ها و ویروس ها دارند. از میان ضد عفونی کننده هایی نظیر صابون، الکل و ژل ضد عفونی، بهترین گزینه آب و صابون معرفی شده است. صابون یکی از مواد ضد عفونی کننده  قوی می باشد. صابون همیشه در دسترس بوده و خاصیت ضد میکروبی دارد. شستن دست ها چه با صابون مایع یا جامد موثر بوده اما تایم اختصاص داده شده به شستن دست ها با صابون طولانی تر از استفاده از الکل و ژل شستشو می باشد. با این حال بهترین گزینه برای شستشو محسوب می شود. یکی دیگر از ضد عفونی کننده های دست، ژل شستشو می باشد. در این ژل ها به میزان یکسانی از الکل و مواد شوینده استفاده شده است. استفاده از نرم کننده برای جلو گیری از خشکی پوست به هنگام استفاده ی مکرر از محلول ضد عفونی در زمان هایی که دسترسی به آب و صابون وجود ندارد به کمک بشر شتافته و از آسیب های احتمالی پیشگیری میکند. الکل نیز یکی دیگر از ضد عفونی کننده هاست که خاصیت قوی بر کشندگی و نابودی میکروب ها و ویروس ها را دارا می باشد و به عنوان یک محلول ضد عفونی کاربرد مهمی در جلوگیری از انتشار بیماری ها دارد. اما استفاده ی طولانی و مکرر از الکل باعث بروز خشکی پوست و آسیب به دستها می شود.

  خرید محلول ضدعفونی کننده سطوح

  خانه ای که در آن زندگی می کنیم یا محلی که در آن کار میکنیم باید عاری از هر گونه ویروس و باکتری باشد. به منظور جلوگیری از انتشار بیماری، استفاده از محلول ضد عفونی سطوح در هر مکانی باید بطور مداوم مورد استفاده واقع شود به خصوص با وجود انواع آنفولانزا و کرونا ویروس که خطر ابتلا به آنها جدی است. ضد عفونی کننده ی سطوح به دو دسته تقسیم می شود. میکروب کش ها و مهار گر با کتری ها.برای خرید محلول ضدعفونی کننده سطوح با متخصصان شرکت پاک نهاد تماس حاصل فرمایید.

  خرید الکل طبی

  محلول ضد عفونی دست ایرانی

  از سال گذشته که کرونا ویروس انتشار یافت شرکت های داروسازی و تولید الکل، شروع به تولید ضد عفونی کننده ها کرده و انواع محلول های ضد عفونی کننده را تولید و به بازار عرضه داشتند. محلول ضد عفونی دست ایرانی با کیفیت بوده و حاوی الکل ۶۰ درصد می باشد. در صورتی که ضد عفونی کننده ها الکل کمتر از ۶۰٪ را در ترکیب خود داشته باشند قادر به میکروب کشی نخواهند بود.

  خرید محلول ضدعفونی کننده دست خانگی

  هنگامی که شیوع بیماری در حال پیشروی است این مسئله وجود دارد که با کمبود مواد ضد عفونی کننده یا ماسک و مواردی از این قبیل رو به رو نشویم. به همین خاطر لازم است در هنگام کمبود ضد عفونی کننده ها خودمان قادر به تهیه و ساخت محلول های ضد عفونی در منزل باشیم. به اصلی ترین موادی که برای ساخت محلول به آن نیاز داریم الکل( ایزوپروپیل) است. برای خوشبو شدن محلول می توان از اسانس های با عطر دلخواه استفاده کرد و از ژلاتین گیاهی یا ژل آلوئه ورا برای نرمی و لطافت پوست بهره برد. در هنگام خرید محلول ضدعفونی کننده دقت کنید که میزان ۶۰ ٪ بودن الکل در ساخت محلول ضد عفونی دست خانگی رعایت شده باشد.

  خرید الکل طبی و محلول ضد عفونی کننده

  محلول ضد عفونی دست بیمارستانی

  در بیمارستان ها استفاده از محلول ضد عفونی به علت آلودگی و احتمال شیوع بیماری های واگیردار همیشه رایج بوده است. اما بعد از ورود کرونا ویروس به اوج مصرف خود رسیده است. محلول ضد عفونی دست بیمارستانی دارای انواع گوناگونی می باشد که به شکل ژل، فوم و محلول مایع مورد استفاده قرار می گیرد. ضد عفونی کننده های بیمارستانی ترکیبی از ایزوپروپیل الکل، اتانول، پروپانول است و مواد دیگری همچون گلیسیرین، پروپیل گلیکول، پلی آکریلیک اسید و اسانس میباشد.

  قیمت خرید محلول ضدعفونی کننده

  این روزها بازار عرضه و تقاضای اقلام ضد عفونی کننده بسیار داغ است. دولت از تولید کننده ها خواسته تا طبق نرخ های مصوب شده محصولات خود را به فروش برسانند. دولت نرخ فروش الکل اتانول ۹۶٪ را لیتری ۱۷ هزار تومان تعیین کرده است. و تولید کننده را موظف دانسته که قیمت کالا را برای مصرف کننده بر روی محصول درج نماید. اما دیده شده که قیمت ها همانند مصوبه ها نیستند و کمی بالاتر از نرخ مصوب دولت به فروش می رسند. برای مثال پایین ترین قیمت خرید محلول ضدعفونی کننده در بازار،۲۵ لیتری ۱۷ هزار تومان می باشد که از قیمت مصوب شده ۴۰۰۰ تومان بالاتر است.