پاک نهاد ارائه دهنده خدمات ضدعفونی منازل , دفتر و شرکت | خدمات ضدعفونی منازل

خدمات ضدعفونی منازل

خدمات

خدمات فوری ضد عفونی منزل و محل کار:

پژوهش‌های انجام شده بر کووید-۱۹ نشان داده که ویروس کرونا بر فلزات و سطوح پلاستیکی تا هفت روز، بر شیشه دو روز و بر پارچه و چوب یک روز دوام می‌آورد. به همین دلیل ضدعفونی کردن اماکن و وسایلی که از آن­ها استفاده می­کنیم، تا حدود زیادی می­تواند در پیشگیری از ابتلا به این ویروس موثر واقع شود. خدمات ضدعفونی منازل پاک نهاد باویروس­زدایی و ضد عفونی کردن اماکنی مثل منازل، وسایل حمل و نقل عمومی، سرویس‌های بهداشتی، دستگیره، راه‌پله، زمین و دیوارهای محل زندگی و کسب و کار، زنجیره انتقال کرونا را کاهش میدهد. این روزها به طور جدی توصیه می­شود افرادی که در مناطق و شهرهای آلوده به ویروس کرونا هستند، فقط در مواقع ضروری از خانه خارج شوند.

با فرض در خانه ماندن و قرنطینه کردن خود و نیز ممکن است ویروس از راه­های دیگری مثل جابجایی هوا یا از طریق وسایل و موادغذایی خریداری شده، به داخل خانه راه پیدا کند. پس لازم است که از امن و عاری بودن منزل از هرگونه آلودگی اطمینان داشته باشید.همچنین ممکن است شما نیز مانند افراد بسیار دیگری لازم باشد هر روز در محل کارتان حاضر شوید، بنابراین چون محیط کارتان مکانی است که بیش از هر جایی با آن در تماس هستید، اهمیت ضد عفونی کردن آن بسیار زیاد است.

خدمات ضدعفونی منازل
خدمات ضدعفونی منازل

روند ضد عفونی و گندزدایی خانه و ساختمان

ضد عفونی کردن اماکنی که بیشتر مواقع با آن­ها در تماس هستیم ممکن است با توجه به مساحت زیاد مکان­ها و زمان­بر بودن، برای ما با مشقت زیادی همراه باشد. از این رو خدمات ضدعفونی منازل پاک نهاد با اعزام نیروهای متخصص به اماکن مختلف از جمله منزل شما، در کمترین زمان هر نوع ویروس و باکتری در محیط را از بین می­برد.

برای مشاوره و درخواست نیرو با ما تماس بگیرید

02188394961 – 09128489636

 

ضدعفونی به دو روش مختلف توسط شرکت پاک نهاد

خدمات ضد عفونی خانه و ساختمان با الکل (اتانول)­­­ :­­

برای ضد عفونی خانه و ساختمان­ از محلول قوی اتانول رقیق شده با غلظت 70 درصد استفاده می­شود. غلظت الکل در حالت استاندارد اتانول 96 درصد است اما ما آن را رقیق می­کنیم زیرا الکل با غلظت خیلی بالا با ایجاد فعل و انفعالات، ویروس را در برابر الکل نفوذ ناپذیر می­کند. ویروس کرونا ساختار لیپیدی دارد که لایه­ای از چربی آن را احاطه کرده است، بنابراین هر حلالی که بتواند این چربی­ها را از بین ببرد برای مقابله با این ویروس مناسب است. این روش ,خدمات ضدعفونی منازل پاک نهاد از سمت سازمان بهداشت جهانی نیز توصیه شده است.

خدمات ضد عفونی منازل با پرکلرین یا دکونکس :

پرکلرین ماده­ای سفید رنگ با خاصیت گندزدایی است که جهت ضد عفونی آب، سبزی، میوه، ظروف، حمام، توالت و محل­های آلوده به ویروس و باکتری به کار می­رود. ضد عفونی منزل با محلول پرکلرین و دکونکس نسبت به الکل قوی­تر و گران­تر است.

پاک نهاد

خدمات ضد عفونی دفتر و شرکت

خدمات ضدعفونی دفتر نیز همانند خدمات ضدعفونی منازل است. اماکنی که در معرض عبور و مرور افراد متعدد هستند، احتمال آلوده شدن و آلوده کردن افراد را بالا می­برند. به همین خاطر ضد عفونی کردن دفتر و شرکت به این خاطر که هر روزه تعداد زیادی از افراد شاغل و ارباب رجوع در آن حضور پیدا می­کنند تا حد زیادی درصد ابتلا به انواع بیماری واگیردار از جمله کرونا را کاهش می­دهد.

ضد عفونی دفتر و شرکت با الکل (اتانول)­­­ :­­

برای ضد عفونی دفتر و شرکت­ از محلول قوی اتانول رقیق شده با غلظت 70 درصد استفاده می­شود. غلظت الکل در حالت استاندارد اتانول 96 درصد است اما ما آن را رقیق می­کنیم زیرا الکل با غلظت خیلی بالا با ایجاد فعل و انفعالات، ویروس را در برابر الکل نفوذ ناپذیر می­کند.

ویروس کرونا ساختار لیپیدی دارد که لایه­ای از چربی آن را احاطه کرده است، بنابراین هر حلالی که بتواند این چربی­ها را از بین ببرد برای مقابله با این ویروس مناسب است. این روش از سمت سازمان بهداشت جهانی نیز توصیه شده است.

ضد عفونی دفتر و شرکت با پرکلرین یا دکونکس :

پرکلرین ماده­ای سفید رنگ با خاصیت گندزدایی است که جهت ضد عفونی آب، سبزی، میوه، ظروف، حمام، توالت و محل­های آلوده به ویروس و باکتری به کار می­رود. ضد عفونی دفتر کار با محلول پرکلرین و دکونکس نسبت به الکل قوی­تر و گران­تر است.

خدمات ضدعفونی منازل

ضد عفونی کارگاه و کارخانه

در تمامی دوره­ها عوامل متعددی ایجاب می­کند که به طور دوره­ای کارگاه­ ها و کارخانه­ ها ضدعفونی شوند، با روی کار آمدن ویروس کرونا، ضرورت گندزدایی اهمیت بیشتری یافته است.

خدمات ضدعفونی منازل

از جمله دلایلی که لزوم ضد عفونی کارخانهارا افزایش می­دهند می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حفظ سلامت کارکنان
  • عدم مبتلا شدن کارکنان به بیماری­های واگیردار از جمله کرونا ویروس
  •  جلوگیری از آلودگی محصولات تولیدی
  • ارتقا کیفی و سلامت محصولات تولیدی
  • رعایت استانداردهای بهداشتی
  • حفظ اعتبار کارگاه یا کارخانه
  •   حفظ سلامت کارکنان

ضد عفونی کارگاه و کارخانه با الکل (اتانول)­­­ :­­

برای ضد عفونی کارگاه و کارخانه از محلول قوی اتانول رقیق شده با غلظت 70 درصد استفاده می­شود. غلظت الکل در حالت استاندارد اتانول 96 درصد است اما ما آن را رقیق می­کنیم زیرا الکل با غلظت خیلی بالا با ایجاد فعل و انفعالات، ویروس را در برابر الکل نفوذ ناپذیر می­کند. ویروس کرونا ساختار لیپیدی دارد که لایه­ای از چربی آن را احاطه کرده است، بنابراین هر حلالی که بتواند این چربی­ها را از بین ببرد برای مقابله با این ویروس مناسب است. این روش خدمات ضدعفونی منازل پاک نهاد از سمت سازمان بهداشت جهانی نیز توصیه شده است.

ضد عفونی کارخانه و کارگاه با پرکلرین یا دکونکس :

پرکلرین ماده­ای سفید رنگ با خاصیت گندزدایی است که جهت ضدعفونی آب، سبزی، میوه، ظروف، حمام، توالت و محل­های آلوده به ویروس و باکتری به کار می­رود. ضدعفونی کارخانه با محلول پرکلرین و دکونکس نسبت به الکل قوی­تر و گران­تر است.

خدمات ضدعفونی منازل

هزینه ضد عفونی منزل در تهران

پاک نهاد

یکی از عواملی که بر هزینه خدمات ضدعفونی منازل یا محل کار تأثیرگذار است، متراژ محیط است؛ زیرا هر چقدر محیط بزرگ‌تر باشد، محلول بیشتری برای ضد عفونی به کار می‌رود.هزینه اعلام شده توسط شرکت شامل اجرت انجام کار به همراه هزینه مواد ضد عفونی به‌کار رفته است و تمام هزینه‌های مربوط به ماسک، دستکش، لباس مخصوص و… به عهده شرکت پاک نهاد خواهد بود.

برای ضد عفونی مکان مورد نظر شما با استفاده از الکل، به ازای هر متر 4500 تومان و برای ضدعفونی با پرکلری، به ازای هر متر 5000 تومان دریافت می­گردد.بنابراین هزینه ضدعفونی منزل، ساختمان، شرکت یا کارخانه به 2 عامل متراژ و نوع محلول ضدعفونی کننده بستگی دارد.

انواع مختلف الکل

ضدعفونی با الکل:

برای ضدعفونی دست­ها و سطوحی که با آن­ها در تماس هستید توجه داشته باشید که الکلی که بتواند ضدعفونی کند و ویروس‌ها از جمله کرونا ویروس و باکتری‌ها را به وسیله‌ حل کردن چربی و پروتئین آن‌ها از بین ببرد باید خلوص بالاتر از ۷۰ درصد داشته باشد، یعنی الکلی با کمتر از ۶۰ درصد خلوص، تقریباً قابلیت ضدعفونی کردن را از دست می‌دهد

الکل طبی:

الکل سفید یا الکل طبی نوعی اتانول با کیفیت، فاقد رنگ، بوی زائد و تلخ کننده است به همین علت به آن الکل خوراکی نیز می­گویند این نوع الکل دارای خلوص ۹۶ درصد به بالا است.

اگر قصد خرید الکل طبی برای مصرف خانگی یا به صورت عمده را دارید، می­توانید برای اطلاع از قیمت الکل طبی و نیز خرید الکل ضد عفونی کننده با شرکت پاک نهاد تماس بگیرید.

الکل 70 درصد:

برای ضد عفونی کردن دست‌ها و سطوح مختلف، استفاده از الکل ۷۰ درصد و یا فرآورده‌هایی مانند ژل‌ و محلول‌ ضد عفونی کننده که حاوی این مقدار اتانول هستند، کارایی لازم را دارند.

الکل 96 درصد:

هر چه از میزان آب در اتانول بکاهیم خلوص اتانول افزایش می‌یابد. الکل 96 درصد در حقیقت همان اتانول با خلوص 96 درصد و حاوی 4 درصد آب است.

الکل صنعتی:

الکلی که در صنعت به کار گرفته می­شود، از لحاظ ماهیت هیچ تفاوتی با الکل طبی ندارد اما به منظور جلوگیری از سوء استفاده از آن­، به اتانول‌هایی با خلوص کم، موادی مانند رنگ‌های قرمز و زرد، تلخ‌کننده‌ها و حتی متانول (الکلی سمی و مضر که اثرات مخربی بر بینایی دارد و از راه پوست جذب می‌شود) می­افزایند و از آن به عنوان الکل صنعتی یاد می‌کنند.

 بنابراین در نظر داشته باشید که از الکل صنعتی برای مصارفی مثل ضدعفونی خانگی استفاده نکنید.